EMBEDDED WORLD 2024 – Międzynarodowe targi systemów wbudowanych embedded world 2024

W dniach 09-11 kwietnia 2024 roku firma LLJ Software & Electronics miała przyjemność wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu branżowym. Targi Embedded World od lat znajdują się na liście najważniejszych wydarzeń technologicznych na świecie, związanych z szeroko pojętą tematyką elektroniki i systemów wbudowanych. Nasza obecność na tym wydarzeniu umożliwiła nam nie tylko zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku, ale także odkrycie potencjalnych kierunków rozwoju na przyszłość. Podczas trzydniowego wydarzenia odbyliśmy wiele spotkań z naszymi dotychczasowymi partnerami biznesowymi, jak i z przedstawicielami firm, z którymi dotychczas nie mieliśmy okazji współpracować.

Co ważne, tego typu wydarzenia, to także doskonała okazje do poznania nowych technologii prezentowanych przez renomowane firmy z całego świata. W dzisiejszych czasach mówiąc o nowoczesnej elektronice, tak naprawdę myślimy nie tylko o projektowaniu i produkcji urządzeń układów elektronicznych, ale także szeroko pojętej tematyce sztucznej inteligencji czy wszechobecnym rozwiązaniom z obszaru IoT.

W naszej firmie stawiamy sobie za cel, aby być na bieżącą z aktualnymi nowościami technicznymi , ale przede wszystkim chcemy być aktywnym kreatorem trendów i innowacji na rynku elektronicznym.