TRAKO 2023: Nowości, Kontakty i Innowacyjne Rozwiązania

W dniach 2023.09.19 – 2023.09.21 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branży kolejowej w Polsce – targach kolejowych TRAKO, które odbyły się w Gdańsku. LLJ Software & Electronics z dumą wzięła udział w tej prestiżowej imprezie.

Podczas targów mieliśmy okazję przeprowadzić liczne rozmowy z naszymi obecnymi i potencjalnymi kontrahentami. W trakcie tych spotkań omówiliśmy współpracę, przedstawiliśmy nasze nowości oraz dzieliliśmy się wizją rozwoju naszych rozwiązań. Dyskusje te dostarczyły nam cennych informacji zwrotnych od klientów, co pozwoli nam jeszcze lepiej dostosować nasze produkty do aktualnych potrzeb rynku. Ponadto, podczas rozmów udało nam się wypracować kilka perspektywicznych projektów, które mają potencjał znacząco wpłynąć na rozwój branży kolejowej.

Podczas targów mieliśmy również okazję zobaczyć, w jakich pojazdach są wykorzystywane nasze rozwiązania i urządzenia. LLJ Software & Electronics dostarcza swoje produkty (takie jak aplikacje diagnostyczne na wyświetlacze operatorskie HERCULES, czy systemy zdalnej diagnostyki ZEUS) do szeregu nowoczesnych pojazdów kolejowych, które są prezentowane na targach. Dzięki temu możemy śledzić, jak nasze innowacje przyczyniają się do podnoszenia efektywności i komfortu obsługi pojazdu szynowego.

Podsumowując, udział w targach TRAKO był dla naszej firmy nie tylko okazją do promocji, ale przede wszystkim do nawiązywania relacji, zdobywania nowych klientów oraz eksploracji najnowszych trendów w branży kolejowej. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w rozwój sektora kolejowego przyczyni się do dalszego wzrostu naszej firmy oraz umocnienia naszej pozycji lidera branżowego.