HERCULES

llj hercules logo

HERCULES to system diagnostyczno-wizualizacyjny. Zainstalowany w terminalach operatorskich HMI umożliwia komunikację kierującego z pojazdem, a także pozwala na interaktywną i intuicyjną obsługę maszyn (oprogramowanie GUI). Obecnie panele diagnostyczne pojazdów służą nie tylko do wyświetlania informacji, ale mają również dodatkowe funkcjonalności. Wspomagają pracę nadrzędnego systemu sterowania i systemów pomocniczych. Łączą także funkcję interfejsu diagnostycznego i multimedialnego (m.in. integracja z systemem monitoringu wizyjnego). HERCULES to produkt dedykowany producentom i integratorom pojazdów szynowych, pojazdów użytkowych, pojazdów specjalnych, pojazdów magazynowych oraz autobusów.

Zalety systemu HERCULES

HERCULES to oprogramowanie wieloplatformowe, które współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, Linux i QNX. Istnieje możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb Klienta. Ponadto:

  • jest optymalizowane do specyficznych platform sprzętowych,
  • może obsługiwać wiele interfejsów i protokołów komunikacyjnych (CAN, CANOpen, CANJ1939, RS485, MODBUS, Ethernet),
  • pozwala diagnozować i monitorować pracę falowników trakcyjnych, silników Diesel, agregatów, układów hamulcowych (panel diagnostyczny CAN),
  • jest kompatybilne z wymaganiami dla podkładowych systemów diagnostycznych,
  • jest przygotowane do współpracy z pozostałymi systemami m.in. systemami zdalnego monitoringu pojazdów ZEUS.

Galeria wykonanych instalacji

HMI inside train cabin
HMI inside train cabin
HMI inside train cabin
HMI inside train cabin
HMI inside train cabin
HMI inside train cabin
HMI inside train cabin