Nasza Firma z Wielkim Sercem – Udział w Akcji „Świąteczne Uśmiechy” 2023

W ostatnich dniach zakończyła się akcja dobroczynna „Świąteczne Uśmiechy” zorganizowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego (BARR). To już ósma edycja przedsięwzięcia, której celem było wsparcie małych pacjentów z bydgoskich szpitali. Nasza firma również wzięła w niej udział z pełnym zaangażowaniem.

Przedstawiciele biznesowego środowiska Bydgoszczy i okolic po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serce. W ramach akcji „Świąteczne Uśmiechy”, nasza firma przekazała liczne upominki, które miały sprawić radość i ułatwić codzienne życie małym pacjentom Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy oraz innych oddziałów dziecięcych w mieście.

Edyta Wiwatowska, Prezes Zarządu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wyraziła dumę z zaangażowania bydgoskiego biznesu oraz podziękowania.

My również dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w tej akcji udział, tworząc razem niezapomniane chwile dla dzieci w potrzebie. Wierzymy, że każda forma wsparcia jest nieoceniona i przyczynia się do stworzenia przyjaznej atmosfery, sprzyjającej powrotowi do zdrowia.

Akcje takie jak te pokazują, że serce biznesu może bić zgodnie z rytmem potrzeb innych.