ZEFIR PLATFORM

llj zefir logo

ZEFIR to grupa systemów do sterowania układami HVAC wagon/tramwaj (m.in. klimatyzatorem oraz nagrzewnicą) w kabinach maszynisty/motorniczego, jak i w przestrzeni pasażerskiej. Umożliwia realizację poszczególnych trybów działania: auto, ogrzewanie, chłodzenie, wentylację lub reheat. Instalacja panelu sterującego TFT pozwala obserwować aktualny stan temperatur i stan pracy poszczególnych urządzeń za pośrednictwem aplikacji diagnostycznej.

Interfejs diagnostyczny umożliwia odczytywanie historii błędów zgłoszonych przez urządzenie, zmianę parametrów pracy poszczególnych komponentów i zmianę wartości zadanych temperatur, przy których załączane są kolejne tryby, np. chłodzenie. System ZEFIR jest systemem otwartym, dlatego może być dostosowany do indywidualnych wymagań oraz preferencji Klienta. Możemy dla Państwa wykonać sterownik ogrzewania do wagonu, panel klimatyzacji pojazdu, panel klimatyzacji dla kolei i wiele innych.

Budowa systemu ZEFIR

System ZEFIR składa się z modułu sterującego, który współpracuje m.in. z magistralą CAN pojazdu, panelu sterującego w postaci wyświetlacza TFT i oprogramowania diagnostyczno-konfiguracyjnego.

Galeria

zefir screen device
zefir system installation
zefir management system application