Przegląd systemów
ZEUS Platform

Platforma systemów monitorowania, diagnostyki
i zarządzania flotą pojazdów. W zależności od wymagań poszczególnych klientów oraz zaawansowania danego rozwiązania dostępne są różne wersje systemu:

Więcej szczegółów

HERCULES

Rodzina systemów diagnostyczno-wizualizacyjnych wykorzystywanych w pojazdowych terminalach operatorskich HMI. Połączenie niezawodnego działania w wymagających aplikacjach Embedded i atrakcyjnej szaty graficznej to kluczowa zaleta odróżniająca systemy Hercules na tle rozwiązań konkurencyjnych.

Więcej szczegółów

APOLLO

Platforma systemów stworzonych z myślą o potrzebach kontroli i elektronicznego sterowania urządzeniami, maszynami, pojazdami w obiektach magazynowych. Wykorzystanie elektronicznych systemów sterujących znacznie usprawnia procesy składowania, rozładunku, zarządzania dostępem i użytkownikami.

APOLLO FRS
APOLLO APS
APOLLO IS

ZEFIR

Kompleksowa platforma dla systemów sterowania urządzeniami HVAC. Cechą proponowanych rozwiązań jest ich duża skalowanlność oraz obsługa wielu standardów komunikacyjnych (CAN, RS, ETHERNET, itp).

ZEFIR Rail-100

ARES

Platforma systemów diagnostyki oraz rozwiązań usprawniających prace serwisowe. Otwartość rozwiązań pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i preferencji.

ARES Diag